Азаров: Пенсії і зарплати надійдуть до 30 грудня

Азаров: Пенсії і зарплати надійдуть до 30 грудня

Микола Азаров, прем’єр-міністр України, пообіцяв здійснити фінансування соцвиплат до кінця цього року. За словами прем’єр-міністра, на цьому тижні були виділені кошти на здійснення виплат зарплат, пенсій, а також соціальних виплат і стипендій. Суми були спрямовані у кожний з регіонів України. Про це політик повідомляє на своїй персональній сторінці Facebook.

 

«На цьому тижні нам вдалося сконцентрувати та відіслати до регіонів великі суми по виплаті заробітних плат, пенсій, стипендій, соціальних допомог. Наше завдання — вирішити всі проблеми в цьому секторі», — пише Азаров.

 

Прем’єр дав розпорядження уряду проконтролювати здійснення виплат.
«Ми заздалегідь повинні знати про окремі випадки несплат, щоб мати можливість до 30 грудня все підкорегувати. 1 січня 2014 року практично все населення країни відзначатиме новорічні свята, перебуваючи на канікулах. Ми сподіваємося до цього часу забезпечити наших пенсіонерів і працівників пенсіями та зарплатами», — зазначив Азаров.

 

Рішення про фінансування бюджетників було прийнято на засіданні Ради регіонів, яке відбулося в будівлі Адміністрації президента 25 грудня 2013 року.

Ольга Бузыка


100

Новости партнеров