Україна готується до вступу в Митний Союз

Кабінет Міністрів України розробив докладний план — графік у якому передбачено розгляд договору про вступ до МС. Згідно з цим документом договір буде розглянуто лютому 2014 року, а вже в березні додатково розглянуть договір про Євразійську митної комісії.

Розробкою документа займалося Міністерство економічного розвитку за дорученням прем’єр -міністра Азарова № 39383/1/1-13 від 12 жовтня 2013 План- графік складається з 81 пункту угод про митну політику, тарифне й нетарифне регулювання, податкову політику, послуги, інтелектуальну власність, обмін інформацією, технічне регулювання, трудову міграцію та інвестиції.

Уряд України поки не прийняв остаточного рішення з зазначеного документа, проте його оригінал був відправлений всім органам виконавчої влади, а також у представництво Кабміну при Євразійської комісії та урядовому уповноваженому з питань співпраці з Росією, країнами СНД і Євразійського економічного співтовариства Валерію Мунтіяну.

Міністерства України повинні були представити сформовані позиції по розглянутому документу на засідання уряду ще в жовтні, проте не виключено, що їх розглядали в блоці питань з обмеженим доступом.

Ольга Бузыка


72

Новости партнеров