Харківський метрополітен отримав 25 млн.грн. на будівництво станції «Перемога»

Харківський метрополітен отримав 25 млн.грн. на будівництво станції «Перемога»

Кошти в обсязі 25 млн.грн. на будівництво станції харківського метрополітену «Перемога» зараховані на рахунки генерального підрядника. Про це сьогодні, 26 грудня, повідомив директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства Володимир Чумаков.

За його інформацією, будівництво йде темпами, прописаними в графіках. За попередніми даними, будівництво станції планується повністю закінчити наступного року.

«Будівництво метро не передбачає зупинки, роботи йдуть цілодобово і цілорічно. Після того як буде готовий вестибюль під землею, всередині почнуться більш інтенсивні роботи з оздоблення та проведення спецкоммунікацій. Всі роботи з відновлення руху та благоустрою територій, прилеглих до зони будівництва, будуть завершені максимум до Дня міста», — підкреслив директор департаменту.

За його словами, зараз на будівництві повністю виритий котлован, проводиться монтаж залізобетонних конструкцій, електро- і вентиляційних систем, обладнання нової станції.

Нагадаємо, кошторисна вартість будівництва ст. м. «Перемога» становить близько 400 млн грн, з них на сьогоднішній день генпідряднику вже перераховано понад 62 млн грн. За словами Володимира Чумакова, наступний транш на будівництво станції планується отримати в січні 2014 року.

Елизавета Будько


97

Новости партнеров