Воїни-інтернаціоналісти Харкова планують зняти фільм

Воїни-інтернаціоналісти Харкова планують зняти фільм

Близько 50 осіб – учасники локальних війн, представники вищих навчальних закладів та громадські активісти – сьогодні зібралися на пам’ятну зустріч. Дата була обрана не випадково: саме цього дня 34 роки тому на територію Афганістану були введені радянські війська. Зустріч відбулася у приміщенні бібліотеки ім.. В. Г. Короленка. Присутні подивилися уривки із фільмів про війну. Був запрошений і протоієрей Свято-Вознесенського храму отець Георгій За полеглими героями він відслужив молебень.
Голова Харківської обласної громадської організації «Ветерани локальних воєн» Іван Стойка так визначив мету зустрічі: з перших вуст донести правдиву інформацію до харків’ян, передусім – до молодих людей, щоб у них склалася повна картина воєнних дій 1979-1989 рр.
Наступного року у Харкові відбудеться ціла низка заходів, присвячених солдатам, які воювали за межами України. У планах – видання Книги пам’яті, випуск документального фільму та організація фестивалю бойових мистецтв. Так Харків відзначатиме оголошений Президентом Рік учасників бойових дій на території інших держав.

 

Ольга Бузыка


62

Новости партнеров