Не можна керувати країною з «майдану» – М. Добкін

Не можна керувати країною з «майдану» – М. Добкін

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вважає «майдан» у Києві головним розчаруванням 2013 року. Про це він заявив 25 грудня. «Більшої проблеми для економіки країни я придумати не можу. І те, як він проходив, і те, як намагалися повалити законно обрану владу, і те, які пропозиції звучали на «майдані», і те, що опозиція виявилася повністю беззубою і марною для нашого суспільства. Це також проблема», – підкреслив губернатор.

Він висловив сподівання, що всі «майданні» настрої залишаться ву році, що минає: «Сподіваюся, що 2013 рік, завершившись , понесе з собою всі ці «майданні»настрої . Не можна керувати країною з «майдану». Не можна розбалансувати систему державного устрою нашої країни. І справа не в тому, що ми були дуже близькі до того, що могли розпастися на 2-3-5 частин. Навіть якщо ми невелику частину країни втратимо, це буде трагедією для нашої держави. Проблема в тому, що замість вироблення альтернативних рішень опозиція закликала людей ладом гуляти Києвом, блокувати будівлі. Я думаю, що історія дасть оцінку всім, хто брав участь у тих кошмарах, які ми бачили по телебаченню».

Висловив Михайло Добкін і свою думку про роботу ЗМІ під час заворушень у столиці: «Ще одне розчарування – робота центральних каналів, які ведуть мовлення на всю країну. Я не боюся цього казати. Я не втручаюся до роботи журналістів, не вчу, як працювати і писати. Але не можна показувати одну точку зору. Не можна показувати, що Маріїнський парк зруйнували, не показуючи при цьому, що «вбили» весь центр Києва альтернативним мітингом – там намети вбиті величезними штирями в асфальт, запах стоїть такий, що це вже не Київ, а щось інше, що ніяк не може бути прообразом європейської столиці».

Виктор Другоруб


88

Новости партнеров