Президент заспокоїв: столичним бюджетникам виплатять зарплату

Президент заспокоїв: столичним бюджетникам виплатять зарплату

Президент України Віктор Янукович порадив київській владі заспокоїти керівників бюджетних підприємств і пообіцяв, що заборгованість із зарплат бюджетникам буде виплачена

Про це Янукович сказав під час зустрічі з першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Анатолієм Голубченком і секретарем Київради Галиною Герегою, повідомили  у прес-службі Глави держави.

«Ми вийдемо з цієї ситуації. Заспокойте керівників підприємств, що займаються і які несуть відповідальність за своєчасні виплати. Ми зробимо все, щоб ці виплати були зроблені вчасно. Незважаючи на ці перешкоди, які є, ми зобов´язані це питання вирішити», — сказав Янукович.

«Як жінка я хочу ще сказати, що не знаю, яким чином мені достукатися до політиків. І вчорашній день ще раз підтвердив, як чоловіки ставляться до жінок. Я все ж головуюча на пленарному засіданні, і тиск саме від політиків, від чоловіків я вчора витримала», — сказала Галина Герега, підкресливши, що це свідчить про відсутність політичної культури.

Тим часом, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко зазначив, що зрив учорашнього засідання Київради став причиною зустрічі з Президентом.

«Президент прийняв нас, почув і дав відповідні доручення. Ми, вийшовши з Адміністрації, поїдемо вирішувати всі ці питання. Я вибачаюся перед киянами, але точно буде затримка з виплат, і ні сьогодні, ні завтра ми не зможемо цього зробити. Під загрозою це питання», — сказав Голубченко.

Він повідомив, що завдяки дорученням Президента влада не допустить невиплат киянам.

Ольга Бузыка


61

Новости партнеров