Перші три мільярди з Росії отримані Україною

Перші три мільярди з Росії отримані Україною

Росія придбала перший транш українських суверенних облігацій на суму $ 3 млрд. Це підтвердили прем’єр-міністр України Микола Азаров та глава уряду РФ Дмитро Медведєв.

Микола Азаров підтвердив, що 24 грудня Національний банк України отримав перший транш на свій рахунок, передає ИТАР -ТАСС. «Наші рейтинги піднялися, і ми вийшли з тієї фінансової зони, де знаходилися раніше», — сказав Азаров на зустрічі з Медведєвим.

«Вчора за моїм дорученням і на підставі підписаних документів нами був придбаний перший транш суверенних облігацій на суму $ 3 млрд., і вчора вони пішли в центральний банк України», — сказав Медведєв.

17 грудня Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія розмістить в українських цінних паперах $ 15 млрд з Фонду національного добробуту. Путін особливо підкреслив, що «це не пов’язано ні з якими умовами: підвищенням або пониженням, або заморожуванням соціальних стандартів, пенсій, допомог або зарплат».

За повідомленням ІТАР -ТАСС, фонд національного добробуту Росії — 922 трлн рублів, що еквівалентно $ 88,06 млрд. Він є «подушкою безпеки» російської пенсійної системи. 40 % коштів цього фонду вкладаються в інвестиційні проекти. В Україну зараз вкладено 17 % цих коштів.

Дмитрий Майдан


83

Новости партнеров