«Список Царьова» викликав обурення МЗС Грузії

«Список Царьова» викликав обурення МЗС Грузії

Представництво Грузії звернулося до МЗС України з офіційною нотою про неправомірність заборони грузинському народу перетинати український кордон. Посол Грузії Міхеїл Уклеба в прямому ефірі програми «Події» повідомив про заборону на в’їзд для грузинського народу. Політик звернувся до МЗС України з проханням дозволити жителям Грузії перетинати кордон держави. «Ми чекаємо офіційної відповіді», — сказав Уклеба.

Законодавством України заборонено перетинати національний кордон особам, які вчинили кримінальне правопорушення, були учасниками підготовки та здійснення терористичного акту, а також особам, які загрожують національній безпеці. Серед занесених до списку народного депутата України Олега Царьова особистостей нон-грата виявилися деякі громадяни Грузії, зокрема екс-президент країни Михайло Саакашвілі.

У МЗС України кажуть, що на мають повноваження забороняти громадянам інших країн перетинати кордон. «У наші повноваження не входить забороняти або дозволяти в’їзд до України. Цим займаються Міністерство внутрішніх справ України, Департамент прикордонної служби та Державна служба міграційного контролю та Служба безпеки України», — стверджує МЗС України Леонід Кожара.

Дмитрий Майдан


53

Новости партнеров