Харківський «Металіст» оштрафували на 200 тисяч гривень

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України ухвалив рішення оштрафувати ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ) і ФК « Металіст» (Харків) на 200 тисяч гривень кожен за хуліганські дії вболівальників під час матчу 12-го туру чемпіонату України, який проводився 6 жовтня і був дограний 4 грудня. Про це повідомив сайт ФФУ.

Крім того головний тренер дніпропетровської команди Хуанде Рамос відсторонений на один матч і оштрафований на 7,5 тисяч гривень. А гравець «Металіста» Дієго Соуза дискваліфікований на дві гри за агресивну поведінку в епізоді з футболістом «Дніпра» Русланом Ротанем на 75-й хвилині матчу.

Матч «Дніпро» – «Металіст» проходив 6 жовтня в Дніпропетровську, на стадіоні «Дніпро Арена». Гра була перервана на початку другого тайму через відсутність освітлення. Після цього вболівальники обох команд почали запалювати фаєри. На той момент господарі поля вигравали з рахунком 2:1. Другий тайм матчу був дограний 4 грудня. Гра завершилася з рахунком 2:2.