Сесія Київради завершилася ледь почавшись

Сесія Київради завершилася ледь почавшись

Заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега вимушена була закрити сесію Київради через зрив опозиційними силами пленарного засідання, що проводилося у приміщенні Солом’янської РДА.

За словами секретаря Київради депутати мали вирішити дуже важливі для міста питання – виділити кошти на зарплати та надбавки працівникам бюджетної сфери, транспортникам. За рахунок додаткової дотації з держбюджету на зазначені цілі виділено 130,0 млн. грн. Ще 58,1 млн. грн планувалося спрямувати на виплату надбавок працівникам закладів освіти та охорони здоров’я, 41,9 млн. грн на виплату зарплат працівникам транспортної сфери та закупівлю паливно-мастильних матеріалів,соляно-пісчаної суміші тощо, повідомили в прес-службі міськради.

Крім того, за рахунок додаткових надходжень до бюджету 750,0 тис. грн мали піти на виконання робіт з утримання та підготовки міських автошляхів до роботи у осінньо-зимовий період.

Секретар Київради зауважила, для того, щоб уникнути силових протистоянь та убезпечити депутатів Київради та журналістів від силового впливу, було прийнято рішення закрити пленарне засідання Київради.

Ольга Бузыка


63

Новости партнеров