На Євромайдані в Києві наговорили на 10 років в’язниці

На Євромайдані в Києві наговорили на 10 років в’язниці

Депутат від Партії Регіонів Олена Бондаренко вважає, що представники опозиції, які виступали на мітингах, що тривають в Україні вже понад місяць, наговорили «років на 10″ в’язниці.

Про це депутат заявила в ефірі «Свободи слова» на ICTV.

«Навіть заяви, за нашим Кримінальним кодексом, які переступають закон, можуть тягнути років на 10. Якщо навіть врахувати, що наговорили опозиціонери на всіх майданах відразу, я вам скажу, років на 10 (в’язниці ) наговорили», — сказала Бондаренко.

«Стаття 109 — заклики до насильницького повалення влади — до 5 років (в’язниці). Стаття 279 — блокування транспортних комунікацій; 293 — групове порушення громадського порядку; 294 — масові заворушення; 295 — заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку; та 341 — захоплення державних будівель», — перерахувала вона. «Це все, підкреслюю, це всі статті Кримінального кодексу, навіть не Адміністративного. За це існує покарання у нормальній демократичній країні» , — заявила Бондаренко.

«Не плутайте мирні зібрання з мирними захватами будівель, мирними бійками, мирним вандалізмом» , — додала Бондаренко.

Олена Бондаренко — заступник Голови парламентської фракції Партії регіонів , перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

Елизавета Будько


88

Новости партнеров