Наступного року з Харківського аеропорту відкриють рейси в декілька країн Європи

Наступного року з Харківського аеропорту відкриють рейси в декілька країн Європи

Кілька нових рейсів планується відкрити з Міжнародного аеропорту «Харків» у 2014 р. Про це повідомив заступник генерального директора з авіаційної діяльності аеропорту Владислав Ільїн. За його словами, авіакомпанія «АЕРБалтіка» з червня планує відкрити рейси частотою п’ять разів на тиждень за маршрутом Харків – Рига. Це одна з найбільш доступних за вартістю перельоту авіакомпаній. Одна з іспанських авіакомпаній планує відкрити рейси на Барселону частотою два рази на тиждень. Рейси прийматиме центральний аеропорт Барселони.

Як зазначив Ільїн, йдуть переговори з авіакомпанією «ВізЕйр» , яка розглядає можливість відкриття рейсів до Вірменії та Ізраїлю. Крім цього регулярні рейси до Ізраїлю планує відкрити одна з ізраїльських авіакомпаній. Цілком можливо, що «ВізЕйр» відкриє також рейс до Німеччини або до Італії.

За даними Ільїна, на внутрішньому ринку теж плануються нові маршрути. Очікується, що авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» відкриє додатковий рейс з Харкова на Київ. Цей переліт буде орієнтований на бізнесменів – літак буде вилітати вранці з Києва і ввечері повертатися до цього міста. Ведуться також переговори про відкриття сезонного літнього рейсу на Сімферополь два рази на тиждень.

22 грудня з Харківського аеропорту відкрився регулярний рейс за маршрутом Харків – Єреван. Його виконує авіакомпанія «ЮТейр-Україна» на турбогвинтовому літаку UTR 72-500 місткістю 58 пасажиромісць у компонуванні економ-класу. Час вильоту з Харкова – 8.50 , з Єревану – 15.20 (за місцевим часом). Рейс виконується по неділях.

За період з січня по листопад 2013 обсяг пасажиропотоку Харківського аеропорту виріс на 21 %: у 2012 році було перевезено 464,5 тис. пасажирів, у 2013-му – 562 тис. З початку року послугами міжнародних рейсів користувалися 488,4 тис. пасажирів (+33 %), внутрішніх – 73,6 тис. (-25 %). Найбільш популярними напрямками серед регулярних рейсів були Відень (Austrian Airlines), Дубай (flydubai), Київ (UIA, UTair Ukraine), Стамбул (Pegasus), Варшава (Wizz Air), Москва (Aeroflot, UTair), Хургада (МАУ, Авіалінії Харкова), Шарм-Ель-Шейх (Авіалінії Харкова, ЮТейр Укриана) і Кутаїсі (Wizz Air).

Ольга Бузыка


75

Новости партнеров