Завтра Київрада збереться на екстрене засідання у будинку Солом’янської РДА

Завтра Київрада збереться на екстрене засідання у будинку Солом’янської РДА

У вівторок, 24 грудня, в залі засідань Cолом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбудеться пленарне засідання сесії Київської міської ради з метою термінового розгляду нагальних питань забезпечення життєдіяльності міста Києва

Відповідне розпорядження підписала заступник міського голови — секретар Київради Галина Герега.

Герега наголосила, що у порядку денному лише п’ять проектів рішень. Вони стосуються вирішення бюджетних питань, приведення деяких нормативних актів у відповідність до змін у законодавстві та прийняття звернення депутатів Київради до киян.

«Від депутатів міськради кияни чекають насамперед вирішення господарських і фінансових питань. Тому наша головна мета — виконати соціальні гарантії та забезпечити розвиток міста» , — сказала вона.

Галина Герега пояснила, що зміни до бюджету та Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2013 рік стосуються виділення  130,0 млн. грн на заробітні плати працівникам бюджетних установ. Ці гроші місто отримало у вигляді дотації з державного бюджету. 58,1 млн. грн депутати планують спрямувати на виплату надбавок працівникам закладів освіти та охорони здоров’я.

Згідно з Регламентом Київради, рішення про проведення пленарного засідання сесії Київради у виняткових випадках, що потребують термінового рішення Київради, доводиться до відома депутатів Київради і населення міста Києва не пізніше, ніж за день до пленарного засідання із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які попередньо планується внести на розгляд Київради.

Нагадаємо, 1-2 грудня під час протестних акцій у Києві мітингувальники захопили будівлі КМДА, Будинку профспілок і Жовтневого палацу.

Виктор Другоруб


53

Новости партнеров