Газовидобувні компанії збільшать видобуток газу в Харківської області

Газовидобувні компанії збільшать видобуток газу в Харківської області

Харківська облрада погодила клопотання двох газодобувних компаній на розробку надр.

ПАО «Укргаздобича» погоджене клопотання про надання в користування для видобутку вуглеводнів Аксютовське (Зміївський р-н) і Березовськє (Краснокутський р-н) газоконденсатне родовище. Було також погоджено дозвіл на геологічного вивчення, у тому числі дослідно – промислову розробку, нафти і газу Дачної, Комсомольської і Шосейної площ.

 

ТОВ «Еско-північ» (Київ) погоджене клопотання про розширення кордонів Ракитнянського родовища вуглеводнів, розташованого на території Валківського, Нововодолазького і Харківського районів. Родовище було надане підприємству в користування для видобутку вуглеводнів (спеціальний дозвіл на користування був виданий 13 січня 2011 р.).

 

На території області працюють два крупні держпідприємства, які займаються видобутком газу, – ГПУ «Шебелінкагаздобича» і ГПУ «Полтавагаздобича» (обидва – входять в структуру ДК «Укргаздобича»). Вони видобувають 92% всього обласного газу, ряд приватних підприємств – останні 8%. Основні приватні компанії – ПАО «Укргаздобича», ТОВ «Енергія-95″, ТОВ «Променергопродукт», ЗАТ «Видобувна компанія «Укрнефтебуріння».

Ольга Бузыка


78

Новости партнеров