Дмитро Полонський про три умови успішної интергации України в ЄАЕС

Дмитро Полонський про три умови успішної интергации України в ЄАЕС

Депутат сімферопольської мiської ради Дмитро Полонський вважає, що для успішної интергации України в ЄАЕС необхідно дотриматиси трьох умов: створення російського лобі на Українi, ведення інформаційної пропаганди та економічне зближення окремих регіонів України і ЄАЕС.

«Інтеграція — це свого роду товар, який може мати різних виробників. У випадку з Україною їх два — це Європейський союз і Російська Федерація з країнами Митного союзу. А просування будь-якого товару на ринку неможливо без кваліфікованих продавців і повноцінної рекламної, а з урахуванням все того ж політичного чинника, пропагандистської кампанії», — сказав Полонський.

На думку молодого політика, в Україні мало послідовних і переконливих прихильників євразійського економічного проекту. А ті, які є — знаходяться у віці близько п’ятдесяти років і вже втратили свій вплив.

«Окремо існуючі і працюючі по всій крані молоді політики, вчені та бізнесмени, потребують об’єднання у спілкуванні між собою, формуванні спільного порядку денного і чіткого плану дій. Вони бажають бачити чітку перспективу розвитку і своеї маленької справи, і великого політико-економічного проекту, яким є Євразійське економічне співтовариство. І така перспектива повинна, в тому числі, бути сформульована і з боку Російської Федерації та країн Митного союзу», — упевнений депутат.

Також він зауважив, що необхідно забезпечити діючу систему високошвидкісних соціальних ліфтів, якi дозволять швидко наситити представниками нового російського лобі списки кандидатів у депутати рад усіх рівнів і чиновницькі крісла в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Крім того, вступ до МС не є настільки успішною ідеєю, якою міг би бути, через відсутність пропаганди.

«Весь євразійський проект багато в чому програє всередині України інформаційну війну. РФ не має істотного впливу в інформаційному просторі України. Парадоксально, але в країні немає жодного по-справжньому російського засоба масової інформації. У цьому зв’язку необхідно ініціювати і фінансувати, в тому числі і з коштів країн-учасниць Євразійського економічного співтовариства, активну і, головне, змістовну інтеграційну економічну пропаганду», — упевнений молодий політик.

 

 

Полонський висунув ще одну ідею, яку повинна забезпечити РФ та інші учасники Митного союзу, — це ідея так званого «економічного зшивання».

«При ній саме через економічні ініціативи будуть втягуватися («зшивати») в єдиний євразійський економічний простір цілі регіони з переважаючими в них галузями економіки, що неминуче призведе і до вступу в такий простір України в цілому. Таким чином, з цілого ряду малих і великих економічних проектів виросте чітка переконаність, насамперед, в економічній вигоді і доцільності євразійської інтеграції», — озвучив Полонський третю умову успішної інтеграції.

Виктор Другоруб


71

Новости партнеров