Сергій Сибіряков : В Україні на Майдан людей збирають через соцмережі

Сергій Сибіряков : В Україні на Майдан людей збирають через соцмережі

В Україні на Майдан людей збирають через соціальні мережі. Про це заявив політолог, координатор експертної міжнародної групи ІА REX Сергій Сибіряков в ході відкритої неполітичною дискусії «Перспективи економічного розвитку України в контексті інтеграційних процесів», що відбулася в Києві 16-17 грудня.

Як зазначив експерт, сьогодні значна частина інтернет-користувачів зареєстрована в різних соціальних мережах. Цим користуються ті, хто організовує масові протестні акції. «Особисто я кожен день отримую 100-150 запрошень піти на Майдан. Мої діти, які відносяться до Майдану з інтересом, як і будь-яка студентська молодь ставиться до революційних подій, отримують на порядок більше запрошень», — сказав Сергій Сибіряков .

 

 

Політолог також додав, що діяльність по залученню людей через соцмережі є добре організованою і спланованою : «Посольство США організовує курси, на яких по пунктах розкладено, як себе вести, які створювати співтовариства, як розсилати ці запрошення, вся технологія організації таких тематичних груп у соціальних мережах».

Елизавета Будько


87

Новости партнеров