Янукович домігся максимально вигідних для України умов – В. Суботін

Янукович домігся максимально вигідних для України умов – В. Суботін

«Домовленості двох президентів є для нас фундаментом побудови двосторонніх торговельно-економічних відносин з нашими партнерами», – сказав генеральний директор ВАТ «Турбоатом» (Харків) Віктор Суботін, коментуючи підсумки двосторонньої зустрічі президента Росії Володимира Путіна та президента України Віктора Януковича.

За словами Суботіна, Росія – найбільший замовник продукції «Турбоатома». У підприємства підписані контракти більш ніж на 300 мільйонів доларів. Зокрема, йде робота над замовленнями для Ростовської, Балаковської, Калінінської АЕС, Зеленчукской, Новосибірської, Зарамагской ГЕС.

 

«Віктор Федорович зміг домогтися максимально вигідних для України умов. Кредит у розмірі 15 млрд. доларів з мінімальними відсотками дозволить стабілізувати ситуацію в економіці країни», – підкреслив гендиректор «Турбоатома».

 

Нагадаємо, зустріч Володимира Путіна і Віктора Януковича відбулася 17 грудня в Москві. Росія і Україна підписали план дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонніх відносинах на 2013-2014 рр.

 

ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» 17 грудня підписали додаток до довгострокового газового контракту від 2009 р., який діє до 2019 р. Ціна на газ для України знижена.

Ольга Бузыка


76

Новости партнеров