Для України жорстка прив’язка до стандартів того чи іншого союзу може бути неефективна в майбутньому, — Володимир Сальдо

Для України жорстка прив’язка до стандартів того чи іншого союзу може бути неефективна в майбутньому, — Володимир Сальдо

Для України жорстка прив’язка до стандартів того чи іншого союзу, європейського або митного, може бути неефективна в майбутньому. Про це заявив Народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Сальдо в ході конференції «Перспективи економічного розвитку України в контексті інтеграційних процесів» у Києві.

Як зазначив нардеп, в даний час українці налаштовані суперечливо. Хтось вважає, що для подальшого розвитку України необхідно використовувати тільки європейський вектор, хтось — що тільки східний. Однак з точки зору практики жодна з цих позицій не може бути ефективною.

«Краще розвивати економіку України виходячи з історично сформованих традицій. А вони не виключають дуже великій близькості народів України, Росії, Білорусії та інших країн, що входять зараз в СНД. Але при цьому, звичайно, жорстка прив’язка до стандартів того чи іншого союзу, митного або європейського, може бути неефективна в майбутньому, — підкреслив Володимир Сальдо. — Тому точка зору Президента, який зобов’язаний враховувати всі думки в країні, зараз саме така: Україні необхідно розвивати відносини з Євросоюзом, але при цьому зберігати історично склалися взаємовідносини з сусідами зі сходу».

Дмитрий Майдан


112

Новости партнеров