Царьов : Якщо Росія і далі буде без діяти щодо України, то отримає ворожу державу

Царьов : Якщо Росія і далі буде без діяти щодо України, то отримає ворожу державу

Робота неурядових організацій і фондів на території України спрямована на те, щоб поміняти матрицю свідомості народу

Таку думку висловив народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов в ході відкритої неполітичною дискусії «Перспективи економічного розвитку України в контексті інтеграційних процесів».

За його словами, 20 років підручники історії вчать, що Росія головний ворог України.

« Пам’ятаєте наші радянські підручники історії? Хто був винен у всьому? Рабовласники і капіталісти. Відкрийте зараз українські підручники. Хто зараз винен? Росіяни. Люди, які виросли на цих підручниках, вважають, що підписання Угоди з Росією — це підписання угоди з споконвічним ворогом. І це їх щирі переконання, вони не обманюють. І з цим теж потрібно рахуватися », — зазначив Царьов.

Він також додав, що на Україні працюють близько 10 тис. співробітників неурядових організацій, які формують громадську думку.

«Ось у мене є список неурядових організацій на 6 сторінках дрібним почерком. У кожному навіть самому зубожілому сільському районі є чи представництво або філія цих організацій. Ось фонд Сороса виділяє величезну кількість коштів на Україну — більше тільки в Африку. Цілі цієї роботи настільки системні. Фонди сформували світогляд, людей які в них працюють (я взяв Кабінет Міністрів, Адміністрацію президента, співробітників фондів — у нас значна частина працівників керівних органів були підготовлені фондами та неурядовими організаціями ). Ці люди очолюють журнали, газети, вони працюють політологами, в органах влади, ніхто з них не стоїть біля верстата. Вони формують громадську думку», — сказав нардеп.

Царьов висловив переконання, що робота на території України неурядових організацій спрямована на те, щоб поміняти матрицю свідомості народу.

«А якщо ви згадаєте той референдум, коли проходило відділення України від Росії — ми хоч і відділялися, але все одно прагнули залишитися разом. Але настільки за ці 20 років поміняли свідомість людей, що якщо Росія і далі так діятиме, тобто не діяти, то вона просто отримає ворожу державу, населену людьми, які ставляться до Росії як до найбільшого ворога», — заявив політик.

Ольга Бузыка


56

Новости партнеров