Ювілей Марії Каллас відзначать концертом

Ювілей Марії Каллас відзначать концертом

Завтра у харківському Будинку органної і камерної музики відбудеться концерт пам’яті Марії Каллас. У грудні 2013 року відзначають 90-річчя з дня народження однієї із найвидатніших оперних співачок XX століття. На концерті виступлять солісти харківської філармонії. Вони виконають оперні арії в стилі, в якому прославилася Марія Каллас — бельканто. На вечорі прозвучать твори Амількаре Понк’єллі, Джоаккіно Россіні, Джузеппе Верді, П’єтро Масканьї, Джакомо Пуччіні. Акомпанувати виконавцям буде органіст Станіслава Калініна.
Марія Каллас (2 (4) грудня 1923 року, Нью-Йорк — 16 вересня 1977 року, Париж) — грецька й американська співачка, одна з найвидатніших оперних артисток XX століття. На початку оперної кар’єри виступала як драматична колоратура, пізніше — як лірико-драматичне сопрано, в останні роки життя стала виконувати партії меццо-сопрано.

Бельканто (італ. bel canto — «гарний спів») — техніка віртуозного співу, яка характеризується плавністю переходу від звуку до звуку, невимушеним звукодобуванням, насиченим забарвленням звуку і легкістю його ведення, вирівнюванням голосу в усіх регістрах.

Ольга Бузыка


53

Новости партнеров