Харківщина проігнорувала «майданні» настрої

Харківщина проігнорувала «майданні» настрої

Харків і Харківська область проігнорували «майданні» настрої, які порушили звичний плин життя в Києві та західних регіонах України. У Першій столиці не зупиняли свою роботу підприємства, а студенти продовжували відвідувати заняття. Про це говорив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін на сесії Харківської облради.

«Будь-яка заява опозиції на адресу правоохоронців з приводу провокацій на нібито існуючих у Харкові«майданах» – це все спроба привернути до себе увагу. Тому що в будній день більш ніж 150 людей там не збиралося. І якщо відняти штатних працівників партійних офісів різних націоналістичних партій, то з випадкових перехожих там залишиться 5-10 осіб. На вихідних збиралося більше людей тільки завдяки безкоштовним концертам. За розваги для людей – спасибі. За все інше – ганьба. Не ганьбіть Харкова, не уявляйте наше місто якимось кримінальним і не робіть з наших правоохоронців посібників диктаторських режимів», – зазначив Добкін.

Депутат Іван Варченко оприлюднив заяву партії «Батьківщина», в якому йшлося про те, що зловмисники, винні в побитті активістки Ольги Мірошник, порушенні громадського порядку та викраденні генераторів на Евромайдані, до цих пір не знайдені. Варченко звернувся до міліції з вимогою «не виконувати чиїсь доручення, а діяти відповідно до закону».

У відповідь на заяву «Батьківщини» харківський губернатор висловив подяку бійцям спецпідрозділів, солдатам і курсантам МВС, які виконали свій професійний і громадянський обов’язок, коли стримували спроби захоплення адміністративних будівель у Києві і не відповідали на провокації. Михайло Добкін привітав їх з днем міліції: «Вітаю всіх співробітників міліції з наступаючим професійним святом! Бажаю вам добра, витримки, терпіння, щастя і благополуччя в родинах!».

Виктор Другоруб


91

Новости партнеров