Глава МЗС Австрії: Україна повинна зближатися з РФ і з ЄС

Глава МЗС Австрії: Україна повинна зближатися з РФ і з ЄС

Призначений в понеділок міністр європейських та закордонних справ Австрії Себастіан Курц заявив, що концепція «або-або» стосовно відносин України з ЄС і Росією не має майбутнього.

«Держави повинні суверенно приймати рішення. Я переконаний, що для України має бути можливо як зближення з ЄС, так і тісна співпраця з Росією. Все інше буде в економічному плані для України безглуздо», — зазначив він, передає РІА Новини.

Коментуючи твердження журналіста про те, що сьогодні перед Україною стоїть жорсткий вибір — або зона вільної торгівлі з ЄС, або Митний союз з Росією, новий міністр сказав: «Модель «або-або «не має майбутнього».

Новий уряд Австрії було приведено до присяги в понеділок. Сенсацію викликало призначення нового глави МЗС, ним став 27-річний студент юрфаку Себастіан Курц. Він став наймолодшим міністром в історії цієї країни, передає РИА Новости. Курц є лідером молодіжної секції правоцентристської Австрійської народної партії (АНП), в минулому кабінеті він був держсекретарем з інтеграції.

Елизавета Будько


74

Новости партнеров