Луценко: в Україні ще немає політичної сили, що виражає інтереси Євромайдану

Луценко: в Україні ще немає політичної сили, що виражає інтереси Євромайдану

«Зараз на Євромайдані народжується антисистема, якої так і не запропонували нинішні політики. Вони дали технологію протесту «проти», але не дали технології «за» , — зазначив Луценко.

Екс -міністр внутрішніх справ, лідер руху «Третя українська республіка » Юрій Луценко вважає , що в Україні поки немає політичної сили, яка представить інтереси Євромайдану. Тепер суспільство розглядає політиків, як інструмент, вважає Луценко.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Луценко, «на Євромайдані народився запит не тільки на нову Україну, а й на нову політичну силу, яка буде втілювати цей запит на нову систему влади в країні. Політики, громадські активісти, учасники Евромайдана повинні запропонувати альтернативу нинішньому авторитарному феодалізму ».

Як сказав Луценко, Евромайдан породив нових керівників студентських комітетів, блокпостів, громадських рухів і навіть молодих лідерів раніше маловідомих партій. «Суспільство стало більш дорослим , більш прагматичним і більш цинічним. Політиків воно розглядає як інструмент. В Україні з’явився попит на європейські реформи. Якщо раніше про них говорили декларативно і іронічно, зокрема , як про «євроремонті» і «евроновації», то зараз виник попит на цінності » , — заявив Луценко.

На його думку, нинішні події — «це друга спроба буржуазної революції в Україні . Двигуном і Помаранчевої революції, і сьогоднішніх подій було і є невдоволення середнього класу авторитарно-феодальними порядками. Середній клас, або той, хто мріє ним стати, хто відчуває себе вільним, об’єдналися зі знедоленими масами, яких довели до злиднів соціальною дресурою нинішнього режиму. Але ключем до змін, тими, хто вийшов перший, і тих, хто вночі 11 грудня прибіг на барикади, був середній клас».

«Зараз на Евромайдане народжується антисистема, якої так і не запропонували нинішні політики. Вони дали технологію протесту «проти», але не дали технології «за», — зазначив Луценко.

Елизавета Будько


54

Новости партнеров