У Дніпропетровську на мітинг на підтримку Президента України прийшли 8 тисяч активістів

У Дніпропетровську на мітинг на підтримку Президента України прийшли 8 тисяч активістів

У Дніпропетровську пройшов мітинг на підтримку Президента України Віктора Януковича, в якому взяли участь близько восьми тисяч чоловік.

Як зазначив голова Дніпропетровської області Дмитро Колесников, виступаючи перед присутніми, Україна повинна не тільки прагне до інтеграції в європейське співтовариство, але й зміцнювати економічні взаємини з країнами СНД, і зокрема, з Росією.

Як підкреслив глава області, жителі регіону підтримують політичний курс Президента та уряду, спрямований на стабільну політичну та економічну ситуацію в Україні. Однак сьогодні опозиційні сили не дають стабілізувати обстановку в країні. На сьогодні одна з головних проблем — відсутність Державного бюджету на наступний рік. Це може спричинити за собою затримку зарплат, пенсій і різних соціальних виплат населенню.

«Для Дніпропетровщини відсутність бюджету — це уповільнення розвитку регіону та загроза зриву найважливіших регіональних програм. Ми повинні сказати «так» європейської інтеграції України, але в той же час ми говоримо рішуче «ні» руйнуванню економічних зв’язків з нашими давніми партнерами — Російською Федерацією, країнами СНД. Відновлення співпраці з партнерами — це завдання номер один для всіх промислових підприємств регіону», — заявив Колесніков.

У заході також взяли участь представники підприємств та організацій області, громадських та молодіжних організацій.

Виктор Другоруб


50

Новости партнеров