У 2014 році продовжиться реконструкція Дергачівського полігону ТПВ – міністр екології та природних ресурсів

У 2014 році продовжиться реконструкція Дергачівського полігону ТПВ – міністр екології та природних ресурсів

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков 17 грудня відвідав Харківську область. У ході візиту міністр оглянув Дергачівський полігон твердих побутових відходів, обговорив план його реконструкції з представниками Харківської облдержадміністрації та зустрівся зі студентами Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова. Олег Проскуряков зазначив, що реконструкція Дергачівського полігону ТПВ буде продовжена у 2014 році.

Міністр зазначив, що майбутнє за роздільним збором сміття. Він підкреслив, що необхідно вести роботу з населенням, щоб ця галузь успішно розвивалася. Проскуряков розповів, що в Луганській області стартував пілотний проект з впровадження роздільного збору сміття, і він дав непогані результати.

У ході обговорення якості питної води в Харківській області міністр повідомив, що на даному етапі починається реалізація проекту з очищення русла річки Сіверський Донець. Це дозволить значно поліпшити якість питної води у трьох областях України.

Елизавета Будько


118

Новости партнеров