Одіозний український журналіст: Після підписання договору з ЄС Україна не стане європейською країною

Одіозний український журналіст: Після підписання договору з ЄС Україна не стане європейською країною

Підписання договору про асоціацію між Європейським Союзом і Україною не означає, що вона автоматично стане частиною цивілізованого європейського міра. Об це у програмі « Шустер Live » на каналі «Інтер» сказав український журналіст і письменник Олесь Бузина.

На його думку, асоціація з ЄС накладає на країну безліч економічних зобов’язань перед Європою , але не дає ніяких політичних і соціальних переваг для українського населення.

«Після підписання асоціації, Україна не стане членом ЄС. Договір про асоціацію з Європою є у багатьох країн Північної Африки. У Палестини, у Туреччини, але від цього вони членами європейського співтовариства не стали», — заявив письменник.

При цьому Бузина вважає , що Росію лякає перспектива, що Україна стане членом Північноатлантичного військового альянсу ( НАТО) після підписання асоціації з ЄС, так як це несе пряму загрозу російській державної безпеки.

«Росія боїться проблем і питань, які виникнуть після асоціацію України з ЄС. Так як, там є такі пункти, які ведуть Україну в НАТО», — сказав Олесь Бузина.

Журналіст упевнений, що розміщення американської військової бази ПРО на території Румунії, скорочення чисельності української армії, розтягнутість і не захищеність російсько-українських кордонів змушують нервувати російський уряд.

Елизавета Будько


63

Новости партнеров