Опозиція готує вкидання дезінформації про введення НС, — нардеп

Опозиція готує вкидання дезінформації про введення НС, — нардеп

Опозиція готує вкидання дезінформації про введення надзвичайного стану. Згідно технології проведення «кольорових революцій» щодня повинні з’являтися новини, які будуть мобілізувати людей, підігрівати їх інтерес до різних заходів

Таку думку висловив народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов під час брифінгу в кулуарах ВР.

«Так, на суботу та неділю мій колега по парламенту Геннадій Москаль оголосив про те, що проти мене готується провокація і що зі мною має щось статися . І це нібито стане приводом для введення надзвичайного стану. До мене підійшли мої колеги, депутати з опозиційних фракцій — у мене там є друзі, — і з тієї інформації, яку вони мені повідомили, сьогодні о 14.00 Андрій Кожем’якін проведе прес-конференцію, на який скаже, що в столицю стягуються війська в кількості 60-80 тис. чоловік. Всю ніч по команді лідера фракції Яценюка фальшувалося постанову про ведення надзвичайного стану. Цю команду він безпосередньо віддав своєму політтехнологові Олегу Медведєву», — повідомив Царьов.

За його словами, ніхто з опозиції не знав, як писати таку постанову.

«Тому всю ніч у режимі суворої секретності вони обдзвонювали колишніх членів уряду з тим, щоб ця постанова виглядала більш — менш правдоподібно. І вони шукають людину, яка сьогодні о 18.00 на майдані оголосить загальну мобілізацію з тієї причини, що Уряд нібито прийняв рішення про введення надзвичайного стану», — зазначив депутат.

Він також додав, що бачить велику загрозу в тому, щоб під ці заклики не почалися нові провокації, продовжилися захвати будівель.

«Я особисто зустрівся з співробітниками МВС, СБУ, Міноборони, ми тільки що розмовляли з головою фракції ПР. Прийнято рішення, що міліція до майдану не підійде. Звичайно ж, у нас є питання до того, що там відбувається, за нашими даними, там знаходяться озброєні люди, і ми розуміємо, що це становить загрозу для киян», — підкреслив він.

У той же час, за словами Олега Царьова, міліція не планує приймати будь-яких заходів відносно майдану, виходячи з поточної ситуації.

«Що стосується опозиціонерів, то я запропонував би їм провести журналістів на 5 поверх Будинку профспілок і показати тих людей, які там знаходяться. За моєю інформацією, там знаходяться люди в камуфляжі, і вони нібито озброєні», — акцентував увагу політик.

 

Ольга Бузыка


91

Новости партнеров