Новий законопроект про виїзд Тимошенко потрібно прийняти до четверга

Новий законопроект про виїзд Тимошенко потрібно прийняти до четверга

Щоб питання по Юлії Тимошенко вирішили до саміту у Вільнюсі, законопроект про те, що ув’язнені можуть виїжджати на лікування за кордон (законопроект Лабунською ) потрібно встигнути прийняти до четверга. Такої думки дотримується адвокат Валентина Теличенко.

У разі прийняття законопроекту, він набуде чинності після його підписання президентом і публікації в газеті Верховної Ради. Вже наступного дня після цього захист Тимошенко отримає можливість внести в харківський суду подання про застосування до екс-прем’єра нових положень Кримінального кодексу. І тільки через сім днів після прийняття може набути чинності рішення про дозвіл Тимошенко лікуватися за кордоном і звільнення її від покарання через хворобу.

На думку експертів, критична дата звільнення Юлії Тимошенко — 18 листопада. Саме тоді рада міністрів закордонних справ ЄС прийме остаточне рішення щодо підписання чи непідписання Угоди про асоціацію з Україною.

Як пояснила адвокат Валентина Теличенко, з законопроектом Лабунською парламент повинен встигнути до четверга, 7 листопада.

У Партії регіонів, у свою чергу, готові на компроміси в питанні Тимошенко , проте пропозиція Лабунською називають неприйнятним.

Елизавета Будько


74

Новости партнеров