Антифашистські організації провели в Харкові антимайдан

Антифашистські організації провели в Харкові антимайдан

Координаційна рада антифашистських організацій Харкова провела на площі Свободи антимайдан. Серед основних вимог присутніх — немає організації Заходом масових безладів і погромів в Києві, направлених на насильницьку зміну конституційних буд на Україні і на насильницьке втягування України в асоціацію з ЄС, що привело б до економічної і політичної катастрофи. Про це повідомив Геннадій Макаров, глава Харківського об’єднання «За культурно-мовне рівноправ’я», голова координаційної ради російських організацій Сходу України «Російське Віче».

За його словами, «для вираження цивільній позиції антифашистського Харкова через соціальні мережі були запрошені всі небайдужі громадяни, обурені масовими безладами в Києві і що усвідомлюють загрозу антиконституційного фашистського перевороту. У заході взяли участь також активісти «Трудової Харківщини», «Всеукраїнського Союзу Радянських офіцерів», «ПСПУ», рухи «Російське Віче», «Український вибір», партії «Боротьба».

Була прийнята резолюція в адресу керівництва України і посольств країн Заходу з вимогою припинення втручання у внутрішні справи України.

Нагадаємо, що 4 грудня на мітингу в Харкові активісти антифашистських організацій прийняли звернення до президента України, прем’єр-міністрові, керівникам фракцій у Верховній Раді, «облрадам Галичини» і послам зарубіжних країн на Україні, у якому зажадали від Президента і уряду не піддаватися тиску «п’ятої колони» Заходу і не підписувати кабальну угоду з ЄС, ввести надзвичайне положення в Києві і порушити кримінальні справи відносно керівників майдану « За європейську колоніальну мрію».

Харків’яни також зажадали від уряду припинити дотаційні виплати тим областям, які оголосили страйк і не працюють, а від «так званої опозиції» — припинити розколювати країну і припинити громадянську війну, а від Генерального прокурора – залучити організаторів «єврошабашу» в Києві — нардепів Арсенія Яценюка, Віталія Кличка і Олега Тягнібока до кримінальної відповідальності.

 

 

Виктор Другоруб


74

Новости партнеров