Азаров закликав українців припинити протестні акції в Києві

Азаров закликав українців припинити протестні акції в Києві

Прем’єр -міністр України Микола Азаров закликав учасників протестних акцій припинити мітинги на вулицях Києва, повернутися додому і дати можливість столиці нормально функціонувати.

Про це глава уряду заявив, виступаючи на мітингу в підтримку Президента України «Збережемо Україну», що проходить у Києві на Європейській площі.

Азаров підкреслив, що в регіонах України в цілому ситуація стабільна: «Я володію інформацією — тільки в Києві у нас відбуваються ці події, а вся інша країна в переважній більшості спокійна. І ми повинні і Києву дати спокій. Я зараз їхав на цей мітинг і з болем у душі дивився на те, що відбувається. Так давайте наберемося мужності, я звертаюся до політиків, давайте скажемо своїм людям — повертайтеся в сім’ї, займайтеся своєю справою».

Глава українського уряду також заявив, що сьогодні особливо важливо, щоб всі проблемні питання вирішувалися шляхом мирних переговорів. Політики повинні об’єднатися заради майбутнього України.

«Ми повинні бути єдині в цьому. Ми можемо всередині країни лаятися, але поза ми повинні виступати єдиним фронтом. Ті політики, які пропагують ворожнечу, ненависть, поділ України — вони не повинні мати місце в сьогоднішній політиці, їм місце на звалищі. Ось це все повинні розуміти», — підкреслив Азаров, звертаючись до учасників мітингу.

Виктор Другоруб


57

Новости партнеров