Янукович запропонував оголосити мораторій на будь-які силові дії

Янукович запропонував оголосити мораторій на будь-які силові дії

Президент України Віктор Янукович пропонує оголосити мораторій на силові дії під час масових акцій

«Відмінна пропозиція — оголосити мораторій на будь-які силові дії . Ми приймаємо таке рішення, і ніяких проблем не буде», — сказав Віктор Янукович під час засідання Загальнонаціонального «круглого столу» «Об’єднаємо Україну».

На його переконання, будь-які розмови про підготовку силових дій неприйнятні. «Я також начитався в Інтернеті різного: заклики про озброєння, когось треба вбити, повісити і т.д. Все це емоції, все це провокації, все це розхитування ситуації», — підкреслив Глава держави.

Він зазначив, що з часом стане ясно, хто зацікавлений у таких діях. «Давайте будемо мудрішими, спокійно давайте розберемося на нашій рідній землі. У нас достатньо досвіду щодо подолання будь-яких криз . Це — чергова , вона випала на нашу долю», — зазначив Президент.

Він підкреслив, що ніхто не боїться закликів про «перезавантаження» влади , але всі сторони повинні пам’ятати про свою відповідальність.

Нагадаємо, в ніч на 30 листопада міліція розігнала євроактивістів з Майдану Незалежності, щоб забезпечити вільний доступ комунальної техніки, що бере участь у роботах з підготовки до новорічних свят. З того часу в Києві тривають масові акції протесту.

Ольга Бузыка


60

Новости партнеров