У Київ для підтримки Президента відправляться 10 тисяч мешканців Дніпропетровської області

У Київ для підтримки Президента відправляться 10 тисяч мешканців Дніпропетровської області

10 тисяч мешканців Дніпропетровської області вирушать до Києва для участі в безстроковій акції на підтримку Президента України.

Про це повідомляє сайт обласної організації Партії регіонів.

Як відзначають в партійній організації, до них через громадські приймальні надходять у великій кількості звернення від жителів регіону, де люди висловлюють свою думку з приводу ситуації, суспільно -політичної ситуації в країні.

У тому числі, громадяни стурбовані тривалими протестними акціями в столиці, які дестабілізують обстановку і сприяють розколу в громадянському суспільстві.

Як зазначається у зверненні, жителі Дніпропетровської області готові масово виїхати до столиці для участі у безстроковому мітингу на підтримку політичної позиції Віктора Януковича: «Ми теж поїдемо в Київ, готові навіть піти на Евромайдан і там розповісти мітингувальникам про свою позицію, хай і нас почують. Нехай знають, що Дніпропетровщина теж хоче в Європу. Але ми вимагаємо дотримання інтересів працівників наших промислових підприємств, які можуть залишитися без роботи, наших машино- і ракетобудівників, пенсіонерів».

 

Дмитрий Майдан


65

Новости партнеров