У Криму в наступному році міжміські поїздки обійдуться дорожче

У Криму в наступному році міжміські поїздки обійдуться дорожче

У Криму в наступному році вартість приміських і міжміських рейсів збільшиться в середньому на 15%.

Автоперевізники досягли компромісного рішення з кримським урядом, і зійшлися на рішенні підняти вартість пасажирських перевезень з 22 до 26 копійок за кілометр.

Спочатку йшлося про підвищення тарифу на приміські та міжміські рейси до 30 копійок, проте в кримському уряді підрахували інакше і визначили економічно обгрунтовану ціну — 26 копійок за пасажиро/кілометр.

Як відзначають самі автоперевізники, ціна за проїзд має зростати поетапно, а останні рік-півтора вона жодного разу не підвищувалася. В даний час тарифи не відповідають витратам на утримання автопарку. У тому числі, постійно збільшуються ціни на основні комплектуючі, запчастини, а також ПММ.

Як зазначає глава асоціації автоперевізників Криму Микола Діскін, тариф в 26 копійок є більш — менш компромісним, але ще можливі зміни: «Можливо, вдасться застосувати диференційований тариф — проїзд влітку дорожче, а взимку дешевше. Процес триває, шукаємо оптимальний варіант».

В даний час розробляється проект регуляторного акту, який буде опубліковано для обговорення громадськістю відповідно до норм чинного законодавства.

 

Виктор Другоруб


74

Новости партнеров