Україні оголошено «новий Вільнюс»

Україні оголошено «новий Вільнюс»

Офіційні особи ЄС розраховують, що угода про асоціацію буде підписана на двосторонньому саміті, який може відбутися навесні 2014 року.

Україна і ЄС домовилися вести двосторонні переговори про асоціацію, без участі Росії. Про це заявив єврокомісар Штефан Фюле на прес-конференції після зустрічі з українською делегацією на чолі з першим віце-прем’єром Сергієм Арбузовим.

Фюле зазначив, що по мірі зближення з ЄС, «європейська підтримка буде ставати все більше і більше»,- передає ІТАР-ТАСС. При цьому єврокомісар повідомив, що Київ і ЄС «не обговорювали конкретні цифри компенсацій з боку ЄС за асоціацію». За його словами, Україна повинна працювати тільки з МВФ щодо подолання фінансової кризи. Фюле підкреслив, що ЄС має намір «розглянути можливості довести до максимуму можливу допомогу з боку МВФ», відмовившись говорити про конкретні цифри.

Єврокомісар також повідомив, що Укрїна та ЄС досягли домовленості про наступні кроки, «які приведуть до підписання і імплементації угоди про асоціацію», — передає «Інтерфакс».

Зустріч української делегації з керівництвом ЄС відбулася в четвер 12 грудня 2013 у Брюсселі. Питанням євроінтеграції країн колишнього СРСР опікується європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Дмитрий Майдан


79

Новости партнеров