МЗС Росії закликав ЄС не втручатися у внутрішні справи України

МЗС Росії закликав ЄС не втручатися у внутрішні справи України

Заступник міністра закордонних справ Росії Олексій Мєшков закликав європейських партнерів не втручатися у внутрішні справи України.

«З нашої сторони ще раз була підкреслена важливість невтручання у внутрішні справи України» , — сказав Мєшков і пояснив, що потрібно «дати можливість українцям самим визначатися з їхнім вибором».

«Треба менше зараз декому з наших партнерів виступати на тему України. Нам принципово важливо не розгойдувати човен, а дійсно шукати шляхи вирішення нагальних економічних проблем Європи. А такі проблеми на майданах не вирішуються, а вирішуються саме за столом серйозних переговорів пошуку шляхів виходу Європи з економічної кризи, поліпшення економічної ситуації в тій же Україні», — цитує заступника міністра РІА «Новости».

Мєшков нагадав також, що більша частина держав «Східного партнерства» є членами СНД, є члени ОДКБ, з ними підписані сотні багатосторонніх угод у цих форматах.

«І вести себе так, що ніби цього нічого не існує, а вибудовувати відносини з нуля з цими державами, на мій погляд, було б неправильно. Принципово важливо якраз враховувати всі ці моменти і діяти саме в інтересах цих країн, в інтересах економічного розвитку і соціального благополуччя, до чого Росія готова у своїх відносинах з нашими партнерами», — сказав дипломат.

Ольга Бузыка


73

Новости партнеров