В Україні з 22 по 31 жовтня проходять національні Дні боротьби з псоріазом

В Україні з 22 по 31 жовтня проходять національні Дні боротьби з псоріазом

Дні боротьби з псоріазом проходять в Україні. Протягом тижня пройдуть різні соціальні заходи для залучення уваги громадськості до проблеми псоріазу, а так само акції для пацієнтів, їх родичів, лікарів.

Всесвітній День боротьби з псоріазом традиційно відзначається у всьому світі 29 жовтня 2004 року. Ця подія проходить під патронатом Міжнародної федерації асоціацій псоріазу (IFPA). ВГО «Українська асоціація псоріазу», як член IFPA приєдналася до цієї ініціативи з 2009 року.

Основна тема цих днів — захворювання, яке про поширеності становить близько 3% від загального числа захворювань. А це означає, що реальна кількість хворих в Україні — понад 1 млн., з них велика кількість — діти, для яких цей діагноз часто стає вироком. Псоріаз — стан довічне, не піддається абсолютному лікуванню. Однак цю хворобу можна і потрібно контролювати.
Робоча група Міністерства охорони здоров’я розробила Проект концепції Державної цільової програми лікування хворих на псоріаз, у тому числі з тяжким перебігом та псоріатичний артрит на період до 2015 року. Програма розроблена з метою підвищення лікування хворих на псоріаз з тяжким перебігом та псоріатичний артрит шляхом удосконалення системи стандартизованого обстеження з метою своєчасного встановлення діагнозу та застосування оптимальних варіантів сучасної терапії.
На брифінгу з нагоди відкриття Національних днів по боротьбі з псоріазом, головний позаштатний дерматолог МОЗ України Олександр Літус повідомив, що в нашій країні існують усі сучасні методи лікування захворювання.

Ольга Бузыка


93

Новости партнеров