Побита жінка перекрила шлях України до Європи

Виклик до Генеральної прокуратури адвоката Юлії Тимошенко, члена партії «Батьківщина» Сергія Власенка наробив чимало галасу в українських політичних колах. Опозиція одразу оголосила, що це спроба зірвати переговори у Вільнюсі щодо підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, адже звільнення Юлії Тимошенко є суттєвою умовою схвалення такої угоди у Європі.

11 листопада народний депутат Арсеній Яценюк офіційно заявив, що знаного адвоката Сергія Власенка заарештували у Генеральній прокуратурі України. Про це він дізнався з СМС-повідомлення від самого Власенка. Пізніше голова комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, член партії «Батьківщина», народний депутат Андрій Кожем‘якін заявив, що СМС до Яценюка було неправильно трактовано. Однак було вже пізно. До Генеральної прокуратури пішли народні депутати від опозиції на чолі з Арсенієм Яценюком. Навіть спробували узяти її штурмом. Атаковані пресою, опозиціонери то підтверджували, то не підтверджували факт арешту свого колеги, однак наголошували, що мобільний телефон Власенка відключений. Перед об‘єктивами телекамер лідери опозиції телефонували Генеральному прокуророві, а потім оповідали бажаючим, що рішення про арешт їхнього колеги ще не прийнято, тож мусимо чекати. «У нас запрошують по одній справі, а заарештовують за іншу», — заявив адвокат Андрія Павловський, який прийшов на допомогу Власенку.

Після обіду того ж самого дня офіційні пояснення надала прес-служба прокуратури. Було зазначено, що Сергій Власенко затягує час свого перебування у прокуратурі, не бажає давати пояснень навіть попри те, що поруч з ним є його адвокат.

З рештою, увечері, таємниця розкрилася. Виявилося, що адвоката викликали за заявою колишньої дружини, красуні, топ-моделі Наталі Окунської, матері чотирьох дітей. Вона поскаржилась, що колишній чоловік бив її на очах у останніх. 23 дні жінка пролежала у лікарні в гіпсі, зняла побої і подала скаргу до міліції. Але у ті давні часи при владі була Юлія Володимирівна, тож її однопартієць Сергій Власенко не був покараний. «Він мені цинічно відповів, що поки Юля при владі, йому нічого не загрожує. Але я зняла побої, були зроблені всі експертизи. Але в 2010 році, в січні справа була закрита. А через рік я знову звернулася до правоохоронців і знову зробила експертизу. Навіть після закінчення часу сліди рубців на слизовій залишаються. Обидві експертизи збіглися», — коментує Наталя Окунська виданню «Вісті». Виклик за цією справою до прокуратури саме у той день, коли у Верховній Раді засідала робоча група, яка пов‘язана із прийняттям законопроекту щодо виїзду Тимошенко на лікування за кордон, побита світська левиця назвала збігом обставин. А також підкреслила, що така увага до її особистих справ допоможе їй довести свою правоту: «Я дуже здивована, чому зараз преса намагається зв’язати побутові побої з його політичною діяльністю. Я це пояснюю, як те, що справедливість є, і винні мають бути покарані. Підняв руку на жінку, відповідай! Його взагалі потрібно вигнати з політики», — розповіла » Вістям «Окунська.

6 березня 2013 Вищий адміністративний суд України позбавив Сергія Власенка депутатського мандата. Суд визнав, що Власенко, будучи народним депутатом, займався адвокатською діяльністю. За часи своєї кар‘єри він був адвокатом у резонансних справах

щодо інтересів підприємства «Інтер-медіа» проти студії «1+1», захищав інтереси Віктора Ющенка під час виборів 2004 року та авторські права артиста Андрія Данилка (псевдонім – Вєрка Сердючка). Був чоловіком знаної телеведучої Ольги Бурої, а через два роки після її трагічної загибелі одружився з моделлю Наталею Окунською.

Ольга Бузыка


75

Новости партнеров