Український депутат: ЄС може дати Україні більше кредитів, ніж Росія

turchinov

Влада України змінила зовнішньополітичний курс з Росії на Євросоюз через те, що ЄС і Міжнародний валютний фонд можуть надати більший кредит, ніж Російська Федерація. Про це заявив народний депутат від партії «Батьківщина» Олександр Турчинов в ефірі телеканалу ТВі.

«Курс змінився, тому що Європейський Союз і МВФ можуть відкрити велику кредитну лінію, ніж Росія», — сказав Турчинов.

При цьому він зазначив, що через економічну кризу в Україні може відбутися обвал економіки і в цьому випадку «комуністи і представники Російської Федерації будуть звинувачувати в цьому підписану Угоду з ЄС».

«Причому обвал економіки і підписана угода — це зовсім не пов’язані речі», — сказав Олександр Турчинов.

За його словами, обвал економіки може відбутися через те, що влада беруть багато кредитів і «ця фінансова піраміда повинна найближчим часом обвалитися».

«Вони беруть кредити скрізь: зовні, фактично випускають векселя замість розрахунків за енергетику, банківська система нашпигована облігаціями внутрішньої державної позики. Тобто фактично кредити накладаються на кредити» — зазначив нардеп.

Нагадаємо, з 17 по 29 жовтня група експертів МВФ під керівництвом Миколи Георгієва відвідала Київ. За підсумками місії МВФ опублікував список рекомендацій для України, серед яких були названі підвищення тарифів на газ, ослаблення контролю за курсом гривні і обмеження в бюджетному секторі фонду заробітної плати.

Ольга Бузыка


91

Новости партнеров