У НАТО високо оцінили здатність українських морпіхів воювати в інтересах Северотлантіческого альянсу

У Крим з військових навчань НАТО «Steadfast Jazz 2013», що проходили на території Польщі і країн Балтії, повернувся особовий склад морської піхоти Феодосійського окремого батальйону морської піхоти.

Зустріч була бурхливою: 89 українських солдатів зустрічали хлібом-сіллю та оркестровим тушем.

Навчання проходили з 30 жовтня по 9 листопада на території Навчального центру Сухопутних військ збройних сил Республіки Польща «Дравсько — Поморський».

За словами заступника командувача ВМС ЗС України з берегової оборони полковника Ігоря Воронченко підрозділ гідно представило Україну на міжнародній арені і може без перебільшення назватися елітою Вітчизняного флоту.

«Ця рота пройшла всі етапи підготовки і минулого року отримала оцінку експертів НАТО високого рівня. Сьогодні вони входять до переліку підрозділів, які заявлені нашою державою до участі у заходах міжнародного військового співробітництва. Цього року вони вже брали участь у міжнародних навчаннях «Сі Бриз-2013» і «Фарватер миру — 2013». Навчання НАТО « Steadfast Jazz 2013» в черговий раз довели, що особовий склад роти добре підготовлений і здатний виконати всі поставлені завдання, — зазначив полковник Ігор Воронченко.

Ольга Бузыка


56

Новости партнеров