Проект Ресторанний день охопить три українських міста

В Україні відбудеться Ресторанний день, який охопить три українських міста.

Незвичайний фестиваль їжі пройде 16 листопада в Києві, Харкові та Запоріжжі. У цей день кожен бажаючий може відчути себе кулінаром , відкрити свій власний ресторан і нагодувати всіх охочих.

У ресторанному дні беруть участь як професійні ресторатори, так і прості люди, але все самостійно несуть відповідальність за свої дії і за якість їж , яку вони пропонують їдокам, будь то тортики з багажника вантажівки або ж меню з шести змін страв в кращій кімнаті власного будинку.

Меню — не найголовніше, кажуть учасники Ресторанного дня. Набагато важливіше родзинка: прикраса приміщення, оригінальна назва заклада, те, що називається концепцією.

При цьому всі ресторани з чисто комерційними, політичними або релігійними цілями або ресторани, пов’язані з існуючими комерційними брендами або рекламою комерційних закладів, не допускатимуться до фестивального дня.

Вперше Ресторанний дня відбувся в травні 2011 року у Фінляндії. За два з половиною роки свого існування Ресторанний день став найбільшим у світі фестивалем їжі, який проводиться одночасно в сотнях міст чотири рази на рік.

Ольга Бузыка


80

Новости партнеров