Двом заводам Харківської області дозволено поставляти оборонну техніку до Білорусі

Двом заводам Харківської області дозволено поставляти оборонну техніку до Білорусі

ПАО «Волчанський агрегатний завод» і ГП «Ізюмський приладобудівний завод» (обидва – Харківська область) внесені до переліку суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, яким надаються повноваження на експорт товарів військового призначення. Про це говориться в постанові Кабміну №881 від 4 грудня 2013 р.

Після внесення до переліку, заводам дозволено експортувати товари військового призначення власного виробництва і імпортувати товарів військового призначення для використання їх у власному виробництві. Перелік був затверджений постановою Кабміну 26 вересня 2005 р. №984 «Про порядок постачань продукції в рамках угоди між Кабміном і урядом Білорусі про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств і організацій оборонних галузей промисловості».

ПАО «Волчанський агрегатний завод» виробляє авіаційні агрегати, агрегати управління газотурбінними приводами газотурбінних двигунів, автомобільні агрегати, гидронасоси і гідромотори. Для літаків і вертольотів завод виробляє паливні агрегати, елементи управління, гідравлічні і електропневматичні деталі.

Ізюмський приладобудівний завод виробляє продукцію спеціального призначення, оптичне і фотографічне устаткування, контрольно-вимірювальну апаратуру, а також кольорове і безбарвне скло більше 250 марок. 95% продукції військового призначення завод відправляє на експорт. Спецпродукція використовується на літаках, вертольотах, танках, ракетних комплексах, в переносних гранатометах і іншій військовій техніці.

«Ізюмський приладобудівний завод» входить до ГК «Укроборонпром».

Виктор Другоруб


107

Новости партнеров