Україна знову повернулася обличчям до Росії

Прем’єр-міністр України заговорив про крах української економіки у разі її з’єднання з Європейським Союзом і настійно рекомендував знову подружитися з Росією.

За словами глави уряду України Миколи Азарова падіння експорту до Росії на чверть несе загрозу закриття українських підприємств, масових звільнень , падіння доходів бюджету і зниження соціальних стандартів. Про це йшлося в його спічі , відкрило чергове засідання Кабінету міністрів.

«Додайте до цього захмарні ціни на газ, ціни на нафту і експортні мита на неї, які зупинили вітчизняну нафтопереробку. І для кожного відповідального за долю України людини буде очевидно, що питання номер один національної політики — це нормалізація відносин з Росією», — сказав прем’єр.

Азаров підкреслив, що Україні ніхто не запропонував і не запропонує компенсації для втрати цього ринку.

«Росія все більше відгороджується від українських товарів захисними митами, які у них, згідно з умовами вступу до Світової організації, вище, ніж у нас, приблизно вдвічі. Отже, звернення до посередництва СОТ в цьому випадку може і не допомогти», — додав Азаров.

Прем’єр зазначив, що врегулювання створених у двосторонніх відносинах проблем були присвячені зустрічі на рівні президентів України та Росії.

Виктор Другоруб


92

Новости партнеров