Україну чекає новий Майдан

Українська опозиція оголосила, що 24 листопада в Києві збере новий Майдан. У столиці проведуть масову Всеукраїнську акцію проти президента Віктора Януковича та за підписання угоди з ЄС.

Про це на брифінгу за підсумками переговорів з місією Кокса-Кваснєвського і після безрезультатної позачергової сесії Верховної Ради повідомив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

«24 листопада в Києві ми закликаємо всіх вийти на акцію протесту в Києві. Це буде велика Всеукраїнська акція. Ми звертаємося до всіх громадських організацій взяти участь у цій акції, до всіх киян. Вже є попередня інформація про участь організації Юрія Луценка в даній акції. Ми закликаємо в усіх взяти участь у цій акції, щоб вона була не політичною», — заявив Яценюк.

Вивести своїх прихильників на Майдан побігли також глава фракції «Свобода» ВО Олег Тягнибок та лідер фракції «Удар» Віталій Кличко.

«Як відомо, в Сенаті США зареєстрований проект резолюції стосовно санкцій до конкретних політичних персоналій. Її прийняття відстрочили», — нагадав Яценюк. – «Якщо угода не буде підписана, то Тимошенко залишиться у в’язниці. Крім економічного краху і тиску з боку Росії, ми ще отримаємо санкції щодо даного режиму».

Ольга Бузыка


83

Новости партнеров